PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33387}

Pinokio

Pinocchio
5,4 5 089
ocen
5,4 10 1 5089
4,2 5
ocen krytyków
Pinokio
powrót do forum filmu Pinokio

naprawde boje sie az ten film ogladac i chyba tego nie zrobie , a napewno nie pokaze dziecku !

ocenił(a) film na 2
n1co

Ten film jest okropny! Tak samo jak książka! Dla mnie to nie jest film dla dzieci.

Alice96

Nie oglądałem jeszcze tego filmu, książkę czytałem jeszcze w podstawówce ale zaciekawiły mnie wasze wypowiedzi... Powiedzcie dlaczego ten film jest okropny.

ocenił(a) film na 1
pachomir

Polacy to dziwny naród, bo chyba jedyny, który ma coś dobrego do powiedzenia na temat tego filmu.
Po pierwsze Benigni jako kukiełka - to było straszne.
Po drugie jest słabo zrobiony
Po trzecie nie jest w żadnej sekundzie tego filmu śmieszny. Normalny człowiek bez zaburzeń psychicznych utrzymuje taką minę -> -_- <- przez dokładnie 1h i 48 minut.
Po czwarte był to pierwszy film w moim życiu, przez który chciałem podejść do kasy, odebrać swoje pieniądze, kupić bilet lotniczy, polecieć do Włoch, znaleźć Benigni'ego i mówiąc kolokwialnie "wziąć go na kopy" - a ja bardzo cierpliwy i miły człowiek jestem. Ostatecznie odpowiedzialność prawna nie pozwoliła mi na to.
Po piąte u nas nie było (na szczęście) tak złego Dubbingu, podobno angielski dubbing spowodował wyrwę do piekła, zmienia ludzi w te dziewczynki z the Ring oraz przywołuje Saurona. Nasz tylko spowodował nadawanie na Wspólnej i rozbicie helikoptera premiera.
Po szóste gdy wydano ten film, Battlefield Earth powiedziało do niego "Witaj w Klubie!"
Po siódme oglądałem to 2003 roku, a zły posmak tego filmu, nagiął czasoprzestrzeń i teraz napędza moją nienawiść.
po ósme Jak do cholery nie można zrobić nic z 50 mln dolarów!!!

ocenił(a) film na 9
VaeSapiens

Panowie, film jest na prawde na wysokim poziomie, oglądałem go chyba ze 100 razy z tatą jak byłem mały :) Za każdym razem kapcie ze śmiechu wpierd****em :) Ale jest jedna sprawa, otóż jestem włochem. Tak samo jak anglik nie będzie się śmiał z czeskiej komedii, tak samo i polak nie pośmieje się z włoskiej. Kwestia... jak by to powiedzieć... narodu?
Kolega wyżej powinien okazać trochę szacunku do Benigniego, to świetny aktor i nie zasługuje na takie bluzgi.

VaeSapiens

Piszesz, że Polacy to dziwny naród po czym swoją wypowiedzią prezentujesz cały katalog naszych wad narodowych. Obejrzałem go dziś przypadkiem w tv i jak dla mnie film jest świetny. Benigni w swojej roli rewelacyjny. Dobry dubbing (choć zwykle poza animacjami dubbingu nie trawię). Wszedłem z ciekawości na filmweb, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej produkcji i jestem mocno zaskoczony. Ale widocznie mam, jak twierdzisz, zaburzenia psychiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones