Kim Rossi Stuart

8,0
393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Rossi Stuart

Pierwszy raz zobaczyłam Kima oczywiście w w roli Romualda. Ale póżniej widziałam z min wiele filmów, Niektóre nagrałam. Np. bardzo piękne filmy : " Skóra", " Po tamtej stronie chmur "( pokazywany kilkakrotnie ), dwa razy widziałam serial na podstawie powieści " Czerwone i czarne", pod takim samym tytułem. Widziałam też filmy, których tytułów niestety nie pamiętam i tak serial, gdzie Kim grał projektanta mody, dwa filmy, gdzie jego bohater był młody i jeszcze się uczył( w jednej był okropnym uczniem, a w drugim cudownie zakochanym ).
Parę tygodni temu na Zone Europe był dwuodcinkowy film, gdzie akcja toczyła się naprzemiennie w Berlinie Wschodnim i Zachodnum, a tematem była ucieczka z Belina Wschodniego.Acha kilka razy był niedawno pokazywany na Zone Europe film , gdzie grał Jezusa. Pewnie o jakimś filmie zapomniałam. Ja brdzo lubię tego aktora i ogromnie mi się podoba.To naprawdę bardzo dobry aktor, o czy świadczą otrzymane nagrody. Jak długo nie ma go w TV, to po prostu tęsknię i wchodzę do internetu.

Ps. Grał też Polaka Romana - czyściciela szyb, jego siostrę grała Agata Buzek. Niestety tytuł filmu wyleciał mi z głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones