PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36963}

Pinokio

Le avventure di Pinocchio
6,9 175
ocen
6,9 10 1 175
Pinokio
powrót do forum serialu Pinokio

Czy ktoś wie gdzie można kupić albo pobrać tą wersję pinokia z Polskim dubbingiem? Miałem kiedyś na video, ale niestety zgubiłem. Pozdrawiam

Guma_4

ja znalazłam to dzisiaj na Allegro i jestem w lekkim szoku :-). Dopiero zamówiłam, za parę dni przekonam się dokładnie co to za wydanie, ale niby ta wersja - reż. Luigi Comencini z Lollobrigidą i Nino Manfredim

martha65

i jak, to jest ta wersja?

a może pamiętasz pod koniec lat siedemdziesiątych leciał w TVP serial o przygodach pinokia, nie wiesz przypadkiem co to był za serial?

michael_69

tak, to jest ta wersja, z charakterystycznym wątkiem muzycznym, który chodził mi po głowie przez całe lata.. I to jest też ten sam film, który był kiedyś w TVP, chyba w niedzielne teleranki, tylko może w TV była wersja telewizyjna (dłuższa) - tego już nie potrafię ocenić...

martha65

tak podejrzewałem, właśnie znalazłem na imdb Avventure di Pinocchio w opisie jest ta wersja którą tu mamy 134 min (theatrical) i za pewne Ty ją masz, oraz wersja tv 303 min.

a masz ją na vhs czy na dvd? no i czy z lektorem?

michael_69

mam ten film na DVD - trwa 128 min, jest polski lektor i polskie napisy...

martha65

:) :) :)
a coś może potrzebujesz?
;)

michael_69

raczej nie potrzebuję ;-) Ale jeśli Ty jesteś zainteresowany tym filmem to możesz napisać na mojego maila na interia.pl (nazwę użytkownika znasz ;-) )

martha65

możesz włączyć GG? :)

martha65

Hej nie wiesz gdzie znajdę ten film?Czy nie chcesz czasem sprzedać?mowa.oczywiscie o pinokiu

adamczykjoanna1984

witam, dopiero dzisiaj natknęłam się na tę wiadomość... Jeśli temat jest aktualny proszę daj znać, a coś wymyślimy...

ocenił(a) serial na 8
martha65

Ja tę melodię z Pinokia pamiętam do dziś. Uwielbiam ją!

ocenił(a) serial na 10
ulania

Ja też mam kasetę VHS. To mój ulubiony film.

ocenił(a) serial na 8
farma5010

Bo to bardzo dobry film:)

ocenił(a) serial na 8
martha65

Muzyka genialna - do dziś mnie zachwyca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones